Jsou na Morave separatisti? Nebo snad v Čechách?

14. červenec 2013 | 21.45 |

Zoufalec Josifek buzeruje redakce moravskych novin tak dlouho, az mu ty jeho kecy otisknou.
Jeho nejnovejsi napad je pouzivat moravsky prapor coby vlajku Moravy. To ze proti tomuto praporu - a de-facto standarte - nikdo nic nema mu asi unika. Ale je to stale prapor a standarta a tak se na radnice asi trochu nehodi.

Hlasovat muzete koneckoncu zde, a ne jen jednou (po pul hodine myslim muzete znova, sam Josifek to tam palkuje cely den):

slovacky.denik.cz/zpravy_region/spor-o-vlajku-moravy-ktera-je-spravna-20130712.html


A pridat svuj nazor nebo alespon znamkovat komenty tady:
slovacky.denik.cz/diskuse/spor-o-vlajku-moravy-ktera-je-spravna.html

Je tam i pan Josifek, pro ty co ho neznaji to je skvela ukazka jeho vystupovani. Ale potesilo me, ze krome toho prvniho komentu - a pak snad jeste vykriku o svobodnem Slovacku - tam neni vice imbecilnich reci o "uz tak male zemi..."atp. Jeste tak pred jednim ci dvema roky by jich tam bylo nekolik a meli by vice palcu nahodu nez dolu. Snad se pristup lidi ke vse rodne zemi zacina menit...No a mezitim co se na internetu vedou "spory" o to, ktera vlajka ci prapor je znamkou moravskych separatistu (ta, ktera vlala na 750 radnicich to asi nebude, leda ze by KDU, SocDem, KSCM, TOP 09 a ruzni Nestranici & Nezavisli a dalsi partaje ze kterych je vetsina radnich najednou meli separatisticke frakce), no tak v ten stejny den se na statnim rozhlase mluvi jen o Čechách.
Pro uplnost sem davam i kopii textu od nasi zname Very, puvodne to psala na moju fan stranku, Moravsky radikal:
https://www.facebook.com/MoravskyRadikal?ref=hl  (dejte To se mi Libi ;-)

"Něco jsem dělala a poslouchala přitom Nedělní dobré ráno na ČRo2, pořad Alfréda Strejčka. Měl tam hosta z uskupení Česká konference, které si dává za cíl hledat cesty pro ozdravení společnosti. Ale podle řeči pozvaného se jedná o ozdravení (pouze) v Čechách, jak opakovaně sděloval posluchačům. Přitom se odvolával i na (jejich) Jana Ámose Komenského (který se ovšem cítil, jak víme, Moravanem). Český šovinismus patří již delší dobu v Čechách a v Praze k dobrému tónu a je stále v módě! Že by si někdy kterýkoli komentátor dovolil se hosta zeptat zda má skutečně na mysli pouze Čechy, nebo celou republiku, jsem nezaznamenala. Spíš občas nějaký komentátor sám sklouzne do informování jen "o Čechách", když z kontextu je jasné, že má na mysli celou republiku. A to se jedná o veřejnoprávní média! Která tu mají být pro všechny občany a také žijí i z koncesionářských poplatků od obyvatel Moravy a našeho Slezska !"
Skvele napsano!
A zda se me, ze teda ti Separatisti v ČR opravdu radi jak cerna ruka...jen ale nemavaji ani jednou z moravskych vlajek...

Zpět na hlavní stranu blogu