Morava se chystá na volby...

15. červen 2012 | 02.15 |

Našel jsem to u nás na fóru, poslal to tam Mr. Mik  a počítám ze k tomu přidal několik vhodných poznámek, díky  z roku 2010 (archiv bloguje.cz)

Oprus, co lidi šíří! Tak si to přečtěte.

Česká média se předhání v předvolební propagaci strany, které zajišťují jejich bezstarostnost. To je trestně stíhatelné (v právním státě-ne v ČR) za manipulaci veřejným míněním, ovlivňování voličů lobbyizmus ze státních prostředků a prostředků koncesionářů. I za prostředky, které strany získají díky volebním výsledkům. Nehledá vláda náhodou černou díru vlastního hospodaření?

ODS-reformace jako pokračující zdaňování důchodů, podpor nezaměstnaných, výdělky a příjmy zbylých 99% obyvatelstva je finanční jistinou jejich mladých. Studentíci, platit!!

ČSSD-platbou státního dluhu sníží 99% obyvatelstvu příjmy, čímž vytvoří jejich mladým křišťálově čisté zdroje.

KDU-ČSL-věřící, věřte, že plaz bude stát vždy na té správné straně. Neublíží, ale také neprospěje. I jejich dětí mají již dnes vystaráno.

Zelení-Martine, vrať se!

TOP-Nezávislí, Tož odkopnutí politici. Podívejte se na ně. Česká šlechta-český odpad. Z front na banány do front na úřadě práce.

KSČM-chtějí sociální stát a návrat Písně práce. Prostředky získají znárodněním všeho, do čeho kdo vrazil prachy.

-získat suverenitu znamená vytvořit si prostor pro obnovu zlikvidovaných výrobních prostředků k tvorbě hospodářských zisků, odstranění nezaměstnanosti a růstu prostředků bez zbytečného zadlužování a reforem.

Autorem grafiky je Slotron.

Nac5a1a20otc48dina203.png Naša otčina picture by moravan

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře