Článek Federalismus a volici pravice.

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Federalismus a volici pravice.

16. 09. 2013 - 08:11

alufi: Nedožil se spravedlnosti pro Moravu

Po krátké nemoci zemřel zakladatel HSD-SMS, spisovatel, malíř a folklorista, prof. Bedřich Rychlík ze Zlína - Malenovic.

Byl rodákem ze Starého Hrozenkova, autor sbírek pověstí z Moravských Kopanic. Byl také historikem, publicistou, učitelem zpěvu a hudby. Dále zakladatelem a organizátorem kopaničářských slavností. Byl léta předsedou MO MNS Zlín. Cestu k úspěšné emancipaci Moravy viděl i v úsilí na politickém poli.

S tímto moravským patriotem a dobrým člověkem se budeme moci rozloučit /pravděpodobně v zatím zvažovaném termímu/ v úterý 17.9. dopoledne.

17. 09. 2013 - 02:33

alufi: Zaujalo mě, a tak sem dávám příspěvek z f Moravanů:

Michael Doskočil
Zajímalo by mě jestli budete nějak agitovat za to, aby lidé dávali Vašim kandidátům ve volbách preferenční hlasy. Stačí, když pět procent voličů Úsvitu v daném KRAJI zakroužkuje Vašeho kandidáta, a může ho to posunout až na první místo na kandidátní listině. Tím pádem, v případě že Úsvit překročí celostátně 5 procent, dostat do parlamentu ! Reálně těch pět procent v tom určitém kraji může být třeba jen 3000 lidí !! Je to přeci OBROVSKÁ šance, a byla by nesmírná škoda, ji nechytit za pačesy!!