Článek Obchod Moravský Patriot - kamenná verze!

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Obchod Moravský Patriot - kamenná verze!

11. 04. 2013 - 21:21

alufi: Když mně to je trošku vyjde, půjdu tam. Pro mě je vždycky radost setkat se s dalšími moravskými patrioty. Každý rok se těším na Den za Moravu. Často tam potkám přátele, se kterými se jinak vidím jen zřídka. A někdy se tam dozvím i zajímavé věci. Minule například jsem se tam setkala se starším pánem, který mně dopodrobna vyprávěl o tom, jak jeho mateřský podnik, Královopolská strojírna, která stavěla výrobní komplexy po celém světě, jednou dokonce postavila celé městečko, přišla po Listopadu, zcela zbytečně, o své zadavatele. A jak se na její místo natlačily okamžitě cizí firmy a jmenoval mně je. Byly jich desítky. Nelze o tom nepřemýšlet, zvlášť nyní, kdy je situace u nás neutěšená, přibývá lidí pod hranicí chudoby a v důsledku toho i těch, kteří přišli o střechu nad hlavou. Ale to je jiné, neradostné téma. A nás přece čeká otevření obchodu Moravského patriota a to je radost!

14. 04. 2013 - 21:31

alufi: Moravské info - V roce 2014 nás čekají čtvery volby. Politická strana Moravané si dnes, 2. den 5. sjezdu strany, zvolila nové vedení. Z bývalého předsednictva byli opět zvoleni předseda strany Ing. Milan Trnka a 1. místopředseda strany, Ing. Zdeněk Zbožínek. Dobrý, osvědčený pracovní tandem. Dalšími třemi místopředsedy byli zvoleni Jiří Novotný, úspěšný předseda strany předminulého období, Mgr. Ondřej Hýsek, známý autor (či spoluautor) učebnice dějin Moravy a třicetičtyřletý starosta obce Pasohlánky, který přes své poměrné mládí je už zkušeným komunálním politikem. Toto nové předsednictvo působí jako nová průbojná skupina, která by mohla dobře zvládnout i již na začátku zmíněný obtížný "volební rok" 2014. Optimistickou, společnou fotku nového, nadějného předsednictva strany Moravané si můžete prohlédnout na facebooku této politické strany.

17. 04. 2013 - 12:52

alufi: Svoboda tisku v centralizované ČR a Morava
V neděli skončil 5. sjezd Politické strany Moravané. Jako vždy byla po ukončení sjezdu pozvána média na tiskovou konferenci. Dříve byl, alespoň z regionálních redakcí médií značný zájem. Ale zprávy ke zveřejnění podléhají zpravidla centrálním redakcím v Praze a ty souhlas se zveřejněním nedávaly. Kdo by chtěl dělat zbytečnou práci? Nebo dostaly místní redakce přímo doporučení, aby se tiskových konferencí nezúčastňovaly? V současné době se již média tiskových konferencí pořádaných Moravany k různým akcím nezúčastňují. A přitom není strana Moravané nevýznamnou politickou stranou. Zastupuje oprávněné zájmy všech obyvatel Moravy a moravského Slezska. Její program je však širší, ten je tvořen s ohledem na prospěch občanů celé ČR.

18. 04. 2013 - 23:04

alufi: Před chvilkou jsem našla na Naša Morava facebook: /je to tam i s fotkou/
Náš vlak právě přejel hranici mezi Čechami a Moravou!
(informační tabule Leo Express)
Tak jsem se chtěla s Vámi podělit o tu radost z první vlaštovky - a ať jich přiletí celé hejno!