Moravska drzost!

24. březen 2013 | 15.06 |

Ti Moravaci maji obcas ale drzost, co? Muj Facebook kamos Tonda vcera dava odkaz na "moje" (udelal to nekdo jiny)  video "Tak už víme koho reprezentují ???"
http://www.youtube.com/watch?v=50Ws3KmlrHs

A tak mu davam palec nahoru s tim, ze to je fajny YouTube kanal

On me ale pise zpet s tim, ze to az takova sranda nebyla, ze puvodne psal na sport.aktualne.cz koment o tom, ze se citi Moravanem...a hned se na nej valila smrst vulgarnich nadavek dovrsena - jak jinak! - tim, ze ma urcite mindrak a je zakomplexovany.

Samozrejme...ti co maji potrebu byt vylgarni a rvat o krvavem rozpadu CR jen proto, ze nekdo z Moravy ma tu drzost se citit Moravanem, tak tu jiste nekdo komplex ma. Jen si nemyslim, ze to bude nekdo, kdo se hlasi ke sve rodne zemi. To by pak mel komplex cely svet...vcetne Cech. Nehlede na to, ze kdyz tam vykon "ceskeho narodniho" tymu kritizuji jini, bez zminky o tom, ze jsou treba z Moravy, tak za tu kritiku dostavaji palce nahoru a pozitivni odezvy.

Kdyz se neco odvazi napsat Moravan? Kompex! Mestske staty! Mindrak! Obcanska Valka!
 

Nicmene, Tondu to evidentne prekvapilo a tak ten svuj koment smazal. Asi je v tomto "hobby" novackem, na rozdil ode me   Za to jsem ho ale pres Facebook serval s tim, ze se nesmime bat tupe sikany a kdyz tak se to vzdycky muze dat ke me na blog at to vidi i ostatni.

No tak chudak Tonda to napsal cele znova a poslal me to. No a vcil muzete posoudit. A taky to tam dal znova ale jak na svinu mu nikdo nepise zpet, jen ma 5 palcu nahoru...ze by cetli moju korespondenci?  Ha ha, asi ne, a zitra je taky den, ze? Zatim si muzete precist Tonduv "radikalni" text za ktery mu bylo nadavano do moravskych zmrdu apod.
 


 


 

Jelikož je nám neustále mediálně podsouváno,že fotbalová reprezentace je České národní mužstvo a nebere ohledy na ostatní národy,které žijí v ČR.
Mám-li věřit médii a svému srdci kter se necítí být Čechem ale Moravanem.

Nemám žádný důvod proč by jsem měl fandit namčaftu který nehraje za mne a můj národ.
Podporovat český nacionalismus nehodlám stačí,že se denně plně ukazuje ve své nahotě.

- Nejem Čech jen proto, že žiji v České republice.
- Není kolem mne vše české jen proto, že žiji v České republice.
- Národnost je něco zcela jiného než občanství.

Pokud by fotbalisti se veřejně hlásili i Moravanům a Slezanům budu je plně a rád podporovat.

Na fotbal se dívám neutrálně.Hlavně,aby byl dobrý fotbal.

Rád si počkám až jednou vyběhne na trávník Moravská fotbalová reprezentace a bude hrát proti té české kvalifikaci kterou doufám PORAZÍ.

Poučit se můžeme s Vel.Británie.
Tam mají Angličané,Skotové,Walesané či Sev.Irsko své národní mužstvo a jsou ve společném státě.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Moravska drzost! moravský radikál 24. 03. 2013 - 15:26
RE: Moravska drzost! alufi 29. 03. 2013 - 13:19